Prestige Apartments Group | ul. Jaszczurówka-Bory 9A/8, 34-500 Zakopane | ul. Budzówka 33/7, 34-511 Kościelisko
Zadzwoń
+48 606 233 133

Apartamenty

Jeżeli planujecie Państwo wypoczynek w Zakopanem lub Kościelisku, powinniście znaleźć zakwaterowanie, które będzie oazą spokoju i relaksu w czasie urlopu. To tutaj będziecie wracać po wielogodzinnych wędrówkach, szusowaniu na nartach czy zwiedzaniu wyjątkowych zabytków i ciekawych przyrodniczo miejsc. Dlatego oddajemy w Państwa ręce tanie, luksusowe apartamenty w najlepszych lokalizacjach. Są urządzone nowocześnie, komfortowo i wyposażone we wszystko, czego potrzebują turyści podczas wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych wyjątkowych ofert na pobyty sylwestrowe i świąteczne.


Glamour I

Przestronny apartament Glamour I w Zakopanem przeznaczony jest nawet dla sześcioosobowej grupy. Składa się z dwóch sypialń i pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Idealny dla tych, którzy chcą korzystać z atrakcji tętniącej życiem zimowej stolicy Polski.

Więcej

Glamour II

Kameralny, a zarazem luksusowy apartament Glamour II położony jest w przepięknej części Kościeliska. To pokój dzienny z aneksem kuchennym i kompletnym wyposażeniem. Atrakcją tego miejsca jest przepiękna panorama Tatr.

Więcej