Prestige Apartments Group | ul. Jaszczurówka-Bory 9A/8, 34-500 Zakopane | ul. Budzówka 33/7, 34-511 Kościelisko
Zadzwoń
+48 606 233 133

Atrakcje w zakopanem

Zakopane jest miejscowością, w której nie brakuje turystycznych atrakcji. Przyjeżdżają tu zwykle osoby pragnące z bliska przyjrzeć się zabytkowym budynkom na Krupówkach, profesjonalnym skoczniom narciarskim, chcą na własne oczy zobaczyć Kasprowy Wierch albo Giewont, bądź pragną po prostu zaznać śnieżnego szaleństwa na bardzo nowoczesnych stokach. To najbardziej popularne atrakcje Zakopanego, jednak prawda jest taka, że można tu robić znacznie więcej – nie tylko podczas sezonu zimowego.


Aquapark Zakopane

Zapraszamy Państwa na doskonały wypoczynek w Aquaparku pośród wielu ciekawych atrakcji wodnych jak: duże basen zewnętrzny z pięknymi widokami na Tatry, brodzik dla dzieci, sauny, słoneczna łąka, lodowa grota, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie, kręgielnia.

Więcej

Rozrywka w plenerze

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni skuterów śnieżnych i quadów Solarczyk. Do wspólnej z nami zabawy zaprasza Michał Żewłakow – Piłkarz reprezentacji Polski na EURO 2008.

Więcej

Zdrowie dzięki wodzie. SPA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty centrum Wellnes & SPA w hotelu Stamary w Zakopanem, w którym szczególne wrażenie robi okazała pływalnia z systemem hydroterapii w formie gejzerów, wodospadów, kaskad i masaży podwodnych oraz duże, funkcjonalne jacuzzi.

Więcej

Górskie wędrówki

Zakopane jest miejscem, w którym rozpoczyna się wiele turystycznych szlaków pieszych, rowerowych, jak i górskich.

Więcej

Teatr Witkacego

Teatr Witkacego to jedna z głównych, kulturalnych atrakcji Zakopanego.

Więcej

Muzea i galerie

Zakopane jest prawdziwym rajem dla osób kochających historię i sztukę.

Więcej