Prestige Apartments Group | ul. Jaszczurówka-Bory 9A/8, 34-500 Zakopane | ul. Budzówka 33/7, 34-511 Kościelisko
Zadzwoń
+48 606 233 133

Zdrowie dzięki wodzie. SPA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty centrum Wellnes & SPA w hotelu Stamary w Zakopanem, w którym szczególne wrażenie robi okazała pływalnia z systemem hydroterapii w formie gejzerów, wodospadów, kaskad i masaży podwodnych oraz duże, funkcjonalne jacuzzi.

Nie zapomniano też o najmłodszych, wyznaczając im bezpieczne miejsce do wodnych zabaw w formie mini-basenu.

Przed wejściem na pływalnię można skorzystać z dużej atrakcji jaką jest "prysznic wrażeń", zaskakujący ilością programów oddziałujących na zmysły poprzez koloroterapię, z możliwością regulacji intensywności i kierunków wody.

Integralną częścią SPA jest zespół saun, w tym sauna fińska i turecka oraz kabina na podczerwień, połączone z pokojem relaksu, który wprowadzi Państwa w nastrój wyciszenia.

Oto przykłady zabiegów dostępnych w centrum SPA:

  • zabiegi mikrodermabrazji, zabiegi pojędrniające i modelujące sylwetkę z użyciem nowoczesnej aparatury oraz naturalnych preparatów i ekstraktów roślinnych, takich jak: wyciągi z nasion, płatków kwiatów, owoców, alg i soli morskich. Zabiegi wykonujemy przy pomocy preparatów na bazie kawioru, kawy, winogron, czekolady i złotej perły.
  • kąpiele w wannie połączonej z aromaterapią i specjalnym programem kąpieli balneologicznych. Do najbardziej ekskluzywnych form poprawiających wygląd i kondycję skóry należy Kąpiel Mleczna Kleopatry.
  • bogata oferta masaży relaksacyjnych i prozdrowotnych stanowi dopełnienie stanu całkowitego relaksu, harmonii ciała i ducha.

W przypadku zainteresowania ofertą SPA prosimy o kontakt pod numerem:

  • +48 018 20 24 510
Wstecz